Lūdzu, paraksti so petīciju

Des'ree - Life + lyrics

Seguidores

jueves, 28 de enero de 2010

30.janvāris/2010


Tās ir jūsu vidū, tiekas ar jums, un kad tās pabeigs savu uzdevumu, tās atgriezīsies mūsu kuģos. Šie sporādiskie apmeklētāji reti kādam izrāda savu identitāti, bet dažos gadījumos tomēr atklājas, ja viņu misija to pieļauj. Bet parasti viņi paveic savu darbu inkognito tajā lielpilsētā, pilsētā vai ciemā, kur tie ieradušies pildīt noteiktu misiju.

Sveicieni no Alfas Zvaigžņu kuģa!

Mūsu misija- visiem jums darīt zināmu mūsu eksistenci- no vienas puses un no otras puses, stāstīt jums par mūsu darbību un mūsu mērķiem uz šīs planētas,-kļūst īpaši svarīga šajā pagrieziena punktā. Alfas Zvaigžņu kuģim ir piešķirta īpaša misija Dieva Plānā, un sasniedzot nākamās stadijas, mēs spēsim jūs turēt informētībā ar interneta starpniecību, padarot šo ļoti labo instrumentu noderīgu mūsu mērķiem un tādējādi ļaujot jums uzzināt par katru mūsu darbību. Mēs vēlamies rīkoties šādā veidā, jo visiem cilvēkiem, kas jau modušies un tiem, kas sāk mosties šajos pārmaiņu laikos, jāsaprot, ka cilvēces pārmaiņas planetārajā līmenī skar mūs pilnīgi visus, tos, kas ir planētas iedzīvotāji, kā arī tos, kas nāk no dažādiem astrālajiem attālumiem, mēs esam visi kopā apvienoti vienā, kā viens ķermenis, lai jums īstenotu šajā laikā Dieva plānotās dimensiju pārmaiņas.

Uz planētas fiziskajos ķermeņos šobrīd ir inkarnējušies dažādi indivīdi, strādājoši cilvēces un planētas labā, un tie zina par mūsu eksistenci, kaut arī viņiem nav taustāma apstiprinājuma šim faktam, tie iekšēji zina, ka tiek sniegta palīdzība no ārpus planētas civilizācijām. Un kāpēc jums tik daudziem, tik daudziem ir tā mistiskā sajūta, ka jums palīdz, ka mēs esam tepat, par spīti tam, ka neesam stādījušies jums priekšā? Jūs lasāt: „Sveiks, es esmu Krajons, es esmu SaLuSa, Es esmu Aštars Šerans, es esmu Silisius no tās vai citas planētu sistēmas”- un jūs satiekoties sakāt: „Sveiks, es esmu Aleks, Maurīcijs, Marija Dženifera, un mēs esam piedzimuši uz šīs planētas.” Kaut kas līdzīgs, vai ne?

Labi, vai doma par to, kāpēc jums ir absolūta pārliecība par mūsu esamību un palīdzību, kaut arī mēs neesam ar sevi iepazīstinājuši fiziskajā plānā, ir ienākusi jums prātā? Pameditējiet par to. Padomājiet par to. Un kāpēc citi cilvēki, ļoti inteliģenti, ar garīgām zināšanām apveltīti, vienkārši mums netic vai izsakās noniecinoši: „Ai, nestāsti man par marsiešiem, man jau pietiek pašam savas problēmas uz Zemes!”(it kā mēs te būtu tāpēc, lai radītu jums problēmas, mans dievs!) Mēs zinām visas šāda veida runas un apzinām tās, jo pārraugām tās no mūsu zvaigžņu kuģiem, un tāpēc zinām visu un jūs katru ļoti labi, vairāk nekā jūs domājat! Un tāpēc, tā ir patiesība, ka mēs esam tuvu, ļoti tuvu jums, tik tuvu kā jūsu sirds!

Un es aicinu jūs padomāt vēl par ko- kāpēc lielākā jūsu daļa, tie, kas lasa mūsu vēstījumus, jo sajūtat to ticamību, vienmēr esat jutušies kā svešinieki pasaulē, kuras vērtību sistēma un darbības veids nesakrīt ar to kā jūs domājat tam jābūt? Daudzi plāno savu dzīvi zemes eksistences rāmjos un tie jūtas ērti un pieraduši pie Zemes dzīves veida. No otras puses, daudzi citi- kā jūs- lasāt šos vēstījumus un vienmēr esat jutušies te kā svešinieki, nelaimīgi par to kā dzīvo un domā cilvēki uz šīs planētas. Kā domājat, par ko liecina šis fakts?

Jau vairākas desmitgades būtnes no dažādām pasaulēm strādā, lai sagatavotu Zemes cilvēci, un darbojas nemanāmi un anonīmi jūsu sabiedrības iekšienē. Tās ir jūsu vidū, tiekas ar jums, un kad tās pabeigs savu uzdevumu, tās atgriezīsies mūsu kuģos. Šie sporādiskie apmeklētāji reti kādam izrāda savu identitāti, bet dažos gadījumos tomēr atklājas, ja viņu misija to pieļauj. Bet parasti viņi paveic savu darbu inkognito tajā lielpilsētā, pilsētā vai ciemā, kur tie ieradušies pildīt noteiktu misiju.

Un tad, ir vēl arī tādi gadījumi, vienkāršāki nekā iepriekš minētie,- daudzi no jums ieradušies ar mūsu transporta kuģiem uz šīm laika un telpas koordinātēm, bet viņu misija ir daudz plašāka un prasīs daudz lielāku laika sprīdi, lai to realizētu nekā iepriekš minētā. Šajā gadījumā, tie iemiesojas cilvēka fiziskajā ķermenī, ieejot mātes miesās tāpat kā pārējās cilvēces dvēseles, piedzimst, gūst izglītību, tieši tāpat kā visi cilvēki, tiem ir vecāki- māte un tēvs, tie neizraisa aizdomas no citām cilvēciskajām būtnēm sev apkārt. Cilvēki tos uztver līdzvērtīgi sev, bet tie visu laiku jūtas kā svešinieki, un dziļi sevī tie sevi redz savādāk nekā citus cilvēkus sev apkārt. Tie meklēs draudzību ar cilvēkiem, kas jūtas un domā kā viņi (un tagad, ar interneta starpniecību, tas ir iespējams), un tie jutīsies labi runājot tikai par NLO, paranormāliem notikumiem, eņģeļiem vai citām gaismas būtnēm. Un tēmas, kas šķiet interesantas un aizraujošas iedzimtajiem zemes iedzīvotājiem- sports, politika vai slavenu cilvēku dzīve, garlaikos tos līdz nāvei.

Ceru, ka varēju kādam palīdzēt varbūt sevi identificēt pēdējā tikko aprakstītajā grupā. Tā ir viena no mūsu misijām un, faktiski, ļoti apmierinoša: palīdzēt jums labāk sevi saprast, dodot jums pavedienus par jūsu izcelsmi un to, ko varat veikt, lai aktivizētu noteiktus iekšējos instrumentus, kas spēcinās jūs turpināt uzdevumu ar vēl lielāku entuziasmu un vēl efektīvāk.

Saku jums- uz redzēšanos, vēlot lielisku dienu. Un, protams, pavadiet jaukus brīžus pārdomājot šo vēstījumu.

Miers un Mīlestība


Source: commander Sohin
Channel: Kris-Won
translator: Mara

Traslation English: Gloria and Steve

No hay comentarios:

Publicar un comentario