Lūdzu, paraksti so petīciju

Des'ree - Life + lyrics

Seguidores

jueves, 28 de enero de 2010

26.janvāris/2010


Vai izdarīsiet to? Mēģiniet, un tad vēlāk atskatieties sevī dienas noslēgumā un pirms gulēt iešanas, vai šī attieksme jums palīdzējusi kļūt laimīgākiem un justies mazāk nelaimīgiem par muļķīgām lietām. Apskatieties uz sevi spogulī, pavaikstieties, pasmaidiet, jā, pasmejieties par sevi! Pastrādājiet tā, esiet laimīgāki un padariet pasauli par daudz pozitīvāku vietu, daudz mirdzošāku un daudz garīgāku.


Sveicieni no Alfas Zvaigžņu kuģa!

Daudz runāts un rakstīts par dažu cilvēku spējām kontaktēties ar mirušiem cilvēkiem, būtnēm, kas nāk no zvaigznēm (kā mēs), vai tādām cēlām būtnēm kā eņģeļi un sargeņģeļi. Jūsu vidū daudzi vīrieši un sievietes ir attīstījuši šādas spējas, vai nu tieši šajā dzīvē vai daudzu dzīvju laikos. Pēdējā gadījumā, cilvēkam šīm spējām bija jābūt jau kopš bērnības, turpretim pirmajā gadījumā cilvēks tās ir izveidojis jau pieaugušā vecumā ar attiecīgiem, noteiktiem un garīgi orientētiem vingrinājumiem.

Diemžēl daudzas šādas personas lieto šīs latentās spējas ar nepareizu nolūku, vai nu kaitējot citiem- ko sauc par “melno maģiju”, vai arī ar savas izdomas palīdzību, izmantojot cilvēku vientiesību, piemāna un izvelk no tiem lielas naudas summas; tas ir, apkrāpj tos. Jebkurā gadījumā par to parūpēsies Karmas likums, atņemot tiem spēku, tās spējas, kas tika piešķirtas kā dāvana, kā balva, kā dabas dota spēja, ko tie nav spējuši pielietot visu augstākajam labumam. Daudzi no tiem, par nožēlošanu, nespēj pieņemt faktu, ka zaudējuši “zelta dzīslu” un turpina blefot it kā tiem joprojām piemistu šīs spējas, tā, ka beigu beigās, tie kļūst par “krāpniekiem” un “blēžiem”. Un tas ir tāpēc, ka likums pilnīgi skaidri saka: “Jo vairāk saņem, jo lielāka būs tava atbildība, un tev būs jālieto tas, ko esi svētīts saņemt, vislielākajam labumam”. Tas ir universāls princips, mīļie bērni, kas visiem, kam piemīt kādas īpašas spējas, kam ir kas tāds, kas tos atšķir no lielākā vairuma, ir jāpatur prātā.

Tagad, pat to vidū, kuri lieto savas īpašās dotības pareizi un piemēroti, tādas kā mēdija spējas, gaišredzību, gaišdzirdību vai sākotnējo telepātiju, kas vēl nav tik pilnīgi attīstīta kā mūsējā, un pat ļoti apzinās savu īpašo dāvanu, pat tiem cilvēkiem ir jāiziet caur izliktiem slazdiem, grūtiem pārbaudījumiem, tādiem kā- augstprātība, iedomība un lepnums.

Tas ir tas iemesls, kāpēc mums ir tik grūti atrast dvēseles, kurām nav šādu vājību un, kuras ir gatavas-- kurām nav vēlmes izcelties, ne arī vēlme pelnīt-- veltīt laiku kontaktam ar mums, kas būtu rezultatīvi, apvienojoties ar citiem priekšnosacījumiem un palīdzot arvien vairāk cilvēkiem uz šīs brīnišķīgās planētas sasniegt patiesību, kas pārāk ilgu laiku slēpta un grozīta.

Ka jau esam teikuši kādā citā gadījumā, tie cilvēki, kas veltījuši sevi Dievišķajam Plānam un Viņa ieceru manifestēšanai šajā fiziskajā un materiālajā plānā, ar vienkāršību un pazemīgu attieksmi, bez ārišķībām vai publicitātes savā rīcībā, bez vēlmes saņemt atalgojumu par viņu liktenīgo palīdzību šajā sakarībā, tādas personas mums ir vērtīgākas par zeltu, dimantiem un dārgakmeņiem. Un viņu palīdzība un sadarbība ar mums ir tik svarīga un brīnišķa, ka mums trūkst vārdu, lai pateiktos tiem par mīlošo sadarbību, kas daudzas reizes tiek veikta klusumā un citām cilvēkbūtnēm to nemaz nezinot.

Bet tie ir zināmi un labi ieredzēti mūsu vidū, mēs zinām jūsu ikviena spējas, lūdzu, ticiet man, kas es saku- mēs jūs pazīstam labāk nekā jūs paši sevi. Mēs zinām jūsu vājības un trūkumus? Jā. Ka mēs zinām par jūsu spējām un veidu kā jūs varat vislabāk mums palīdzēt? Arī to.

Ļaujiet man beigt šīsdienas vēstījumu dodot visiem jums padomu, kas var jums palīdzēt būt laimīgākiem un ciest mazāk nekā jūs “gribat” ciest (ievērojiet, es teicu, “gribat” ciest). Neņemiet dzīvi tik nopietni, tik daudz nesatraucieties par katru sīkumu, kas parādās jūsu dzīvē, vairāk priecājieties par mazajām lietām, ejiet ārā, esiet kontaktā ar dabu, uzturieties mazāk pilsētās, smaidiet vairāk, sūdzieties mazāk, un pievērsiet uzmanību tam skaistumam, kas jums apkārt!

Vai izdarīsiet to? Mēģiniet, un tad vēlāk atskatieties sevī dienas noslēgumā un pirms gulēt iešanas, vai šī attieksme jums palīdzējusi kļūt laimīgākiem un justies mazāk nelaimīgiem par muļķīgām lietām. Apskatieties uz sevi spogulī, pavaikstieties, pasmaidiet, jā, pasmejieties par sevi! Pastrādājiet tā, esiet laimīgāki un padariet pasauli par daudz pozitīvāku vietu, daudz mirdzošāku un daudz garīgāku.

Esiet laimīgi, esiet laimīgi.

Miers un Mīlestība.


Source: commander Sohin
Channel: Kris-Won
translator: Mara

Traslation English: Gloria and Steve

No hay comentarios:

Publicar un comentario